Česká Republika

Česká Republika

ING Wholesale Banking

First ING Automotive Conference was a great success

V minulém týdnu jsme pro naše aktivní i potenciální klienty ve spolupráci s Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou (ČNOPK) uspořádali prvníING  konferenci Automobilový průmysl, která se uskutečnila v prostorách Žižkovské věže s úžasným 360° výhledem na Prahu.

Thorsten Mehltretter, ředitel ING Global Automotive Platform, pohovořil o vývoji a trendech ve světě automobilového průmyslu. Radek Špicar, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR, přiblížil posluchačům automobilový sektor v ČR a poskytl informace o připravovaném zákonu o investičních pobídkách. Náš hlavní ekonomJakub Seidler představil makroekonomické trendy a z podnikatelské sféry na téma budoucí výzvy SmartCity vystoupil Jan Edlman z DigiLab ŠKODA Auto.

Zajímavý mix  vystupujících přilákal na konferenci 80 hostů a pozvání přijala i řada zahraničních kolegů z Německa,  Maďarska, Polska Rumunska či Španělska.Zpestřením pro hosty byly i dva elektromobily Tesla, vystavené přímo před Žižkovskou věží, které si bylo možné i vyzkoušet.

IzoldAutoMoto